Instalacja kasy fiskalnej ELZAB K10

Instalacja kasy fiskalnej ELZAB K10 w firmie FIZJO@DIET Wojciech Korbela to przykład zastosowania tej kasy…

Instalacja kasy fiskalnej ELZAB K10 w firmie FIZJO@DIET Wojciech Korbela to przykład zastosowania tej kasy w branży usługowej.   Klawiatura dotykowa zastosowana w tym modelu kasy zapewniającą intuicyjną obsługę.  Ten rodzaj klawiatury zastosowała jako pierwsza w branży firma Elzab S.A. z Zabrza.  Te nowoczesne rozwiązanie sprawia że kasa ta jest często wybierana zarówno dla segmentu usług jak i niewielkich placówek handlowych.
Kasa fiskalna ta może także pracować w skrajnych warunkach atmosferycznych, w zimie można ją obsługiwać w rękawiczkach. Posiada wymienny akumulator o sporej pojemności, która pozwala na pracę w terenie do około  5 godz. Wyposażenie tej kasy fiskalnej w elektroniczną kopię paragonów,  powoduje że nie ma w niej problemu z przechowywania kopii paragonów.

Terminal płatniczy za 0 złotych !!!

Program "Polska bezgotówkowa" umożliwia wynajęcie terminala płatniczego przez rok za 1 rok. Zapraszamy do kontaktu.

Najmniejszy i najbardziej funkcjonalny terminal bezprzewodowy na świecie, oferujący liczne korzyści. Zaawansowana technologia, elegancki design i niezwykle wytrzymała konstrukcja sprawiają, że VX 675 jest idealnym rozwiązaniem dla takich branż, jak restauracje, hotelarstwo, usługi kurierskie, transport oraz każda działalność wymagająca bezpiecznego akceptowania płatności w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. VX 675 spełnia także wszystkie standardy i wymogi bezpieczeństwa dla transakcji elektronicznych.