Kasa Aclas Kos E w nowej biało-czarnej odsłonie

Kategorie:
24-10-2017

Ekonomiczna kasa mobilna ACLAS Kos E to doskonałe rozwiązanie dla placówek usługowych oraz handlu przenośnego.

Małe rozmiary urządzenia, lekka i trwała obudowa, wydajny akumulator, zabezpieczenie wyjścia papieru oraz odpinany pasek predestynują kasę do sprzedaży przenośnej, na parkingach oraz stoiskach targowych. Bogata funkcjonalność tej kasy te znajdują również zastosowanie
w małych placówkach stacjonarnych – sklepach, placówkach usługowych i kateringowych.

Do rozbudowanej funkcjonalność kasy ACLAS Kos E dodano również możliwość podłączenia terminala płatniczego.

Kasa dostępna jest w dwóch wersjach obudowy – czarno-białej i czarnej.

Okresowe przeglądy kas rejestrujących

| CZYTAJ WIĘCEJ

W związku z pojawiającymi się sygnałami ze strony producentów oraz podmiotów zajmujących się serwisem kas rejestrujących, dotyczącymi obaw serwisantów w zakresie przeprowadzania przeglądów okresowych kas rejestrujących związanych z zagrożeniem wirusem COVID-19, Ministerstwo Finansów informuje, że w sytuacji nadzwyczajnej jaka jest obecnie spowodowana rozprzestrzenianiem się koronawirusa, podatnicy mogą indywidualnie zwracać się z wnioskami do naczelników urzędów skarbowych o odroczenie terminu przeglądu technicznego do lipca 2020 r. z uwagi na zapobieganie rozprzestrzeniania się wirusa, w związku z ustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych z nimi sytuacji kryzysowych (poz. 374).

Wniosek powinien być złożony przed terminem przeglądu technicznego kasy rejestrującej.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym komunikatem oraz załącznikami pod tym linkiem.

KASY ONLINE

| CZYTAJ WIĘCEJ

Na naszej stronie w sekcji KASY ONLINE można znaleźć informacje na temat nowych kas. Informacje tam zawarte odnoszą się do najistotniejszych zagadnień oraz przedstawia odpowiedzi na kluczowe pytania. Zachęcamy do regularnego śledzenia zawartych tu treści, które będą na bieżąco aktualizowane.

Nagroda dla drukarki fiskalnej Posnet TRIO „Dobry wzór”

| CZYTAJ WIĘCEJ

Z wielką radością informujemy, że drukarka Posnet Trio otrzymała dwie nagrody konkursu Dobry Wzór* przyznane przez Ministerstwo Rozwoju i Finansów Pana Mateusza Morawieckiego oraz Instytut Wzornictwa Przemysłowego.
Droga do tego sukcesu rozpoczęła się na początku tego roku kiedy to Instytut Wzornictwa Przemysłowego wyszukiwał najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku. Spośród ponad 1600 produktów i usług wskazanych w ten sposób do tegorocznej edycji konkursu Dobry Wzór, do etapu finałowego zakwalifikowało się 114 produktów. Spośród nich Wicepremier, Minister Rozwoju i Finansów Mateusz Morawiecki, patron honorowy konkursu, przyznał nagrodę specjalną Wzór Roku oraz wyróżnił 2 produkty jako „najlepsze polskie produkty, zaprojektowane przez polskiego projektanta i wyprodukowane przez polskiego przedsiębiorcę.” Z radością informujemy, że jednym z nich jest drukarka fiskalna Posnet Trio.

Na tym nie koniec. Oprócz nagrody specjalnej Ministra Rozwoju i Finansów, Jury konkursu Dobry Wzór składające się z 17 wybitnych postaci świata designu, nauki i biznesu, przydziela nagrody główne Dobry Wzór dla najlepiej zaprojektowanych produktów i usług dostępnych na polskim rynku. W kategorii „Praca” główną nagrodę i tytuł Dobry Wzór 2017 otrzymała ex equo… również drukarka fiskalna Posnet Trio.

Jednego dnia, spośród ponad 1600 produktów i usług, a następnie spośród 141 finalistów, zarówno Jury konkursu a przede wszystkim Minister Rozwoju i Finansów wskazuje na produkt Posnet, zaliczając go bardzo wąskiego grona najlepszych polskich produktów roku 2017.


*Dobry Wzór to organizowany corocznie przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego konkurs na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi obecne na polskim rynku. Po wstępnej kwalifikacji zgłoszone produkty i usługi poddawane są dwuetapowej ocenie wzorniczej: przez ekspertów IWP i multidyscyplinarne jury. Nagrodę specjalną przyznaje Minister Rozwoju i Finansów, patron honorowy konkursu. Pozostałe nagrody główne Dobry Wzór przyznawane są w dziewięciu kategoriach.