TERMINALE PŁATNICZE

Dzisiaj nie wyobrażamy już sobie zakupów bez terminali płatniczych. Zarówno my, przedsiębiorcy i handlowcy, jak i nasi klienci dla których to bardzo wygodny sposób płacenia za towary i usługi. Poza tym, terminal płatniczy to urządzenie niedużych rozmiarów, zgrabne i estetyczne. Aktualnie możemy dobrać terminal płatniczy odpowiadający kształtem i kolorem charakterowi naszej działalności.

Terminale możemy podzielić ze względu na sposób ich użytkowania. Klasyczne, stacjonarne, które podłączamy do prądu. Mobilne, przenośne, które użytkujący zabiera ze sobą do klienta. Najbardziej znanym przykładem jest kelner w restauracji, który przychodzi z terminalem do stolika, aby zrealizować płatność za posiłek. Ostatnią grupą jest PINPAD, terminale programowalne, w których potwierdzenie płatności drukuje się na podłączonej do terminala kasie fiskalnej. Istniej jeszcze osobna podgrupa urządzeń płatniczych, które bazują na elektronicznych potwierdzeniach wysyłanych za pomocą SMS lub pocztą e-mailową.

Posiadamy także terminale płatnicze, które charakteryzują się różnym sposobem łączności. Może to być terminal GSM, wykorzystujący sieć telefonii komórkowej. Terminal podłączony za pomocą kabla, typu Ethernet, a także za pomocą Wi-Fi. Wszystko zależy od możliwości miejsca i formy sprzedaży oraz charakteru działalności handlowej.

Najważniejsze jest to, że terminale płatnicze są urządzeniami bardzo przyjaznymi, które są proste w obsłudze dla użytkownika. DARMAG zapewnia kilkunastominutowe szkolenie i jesteśmy gotowi do pracy. W swojej ofercie posiadamy terminale płatnicze firm: Paytel S.A., Polskie Elektroniczne Płatności oraz EService, co powoduje ogromny wybór urządzeń płatniczych dla naszych klientów.

TERMINALE PŁATNICZE / PIERWSZA KETEGORIA