SERWIS

SERWIS i obsługa klienta to nasz priorytet. Nasz system serwisowy w trakcie użytkowania urządzeń jest niezbędny. Nasi klienci muszą mieć komfort pracy i nie martwić się, że jak popsuje im się kasa fiskalna, to zostaną z problemem sami.

OPIEKA SERWISOWA jest dla firmy DARMAG bardzo ważna. Instalujemy i wdrażamy kasy fiskalne do obsługi samodzielnie u każdego klienta. Programujemy dane klienta, kody i towary. Konfigurujemy urządzenia według potrzeb klienta. Prowadzimy przeglądy okresowe, standardowe naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Szkolimy pracowników swoich klientów w obsłudze wszystkich urządzeń fiskalnych. Zajmujemy się także legalizacją wag i odczytami, czyli wyrejestrowaniem kasy z Urzędu Skarbowego. W dzisiejszym zabieganym świecie udzielamy konsultacji telefonicznych, które najczęściej dotyczą obsługi, ale także przepisów prawnych z branży kas fiskalnych.

Każdy nasz klient otrzymuję usługę serwisową i chętnie zostaje pod naszą opieką na czas trwania umowy. Ważny jest fakt, że jako DARMAG posiadamy uprawnienia serwisowe przyznawane przez producenta kas fiskalnych, które mamy w swojej ofercie, co jest uregulowane odrębnymi przepisami.

Zawsze pomagamy naszym klientom, szczególnie tym początkującym w swojej branży, w doborze odpowiedniej, dla rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej, kasy fiskalnej. Spotkania odbywają się w biurze DARMAG lub miejscu wyznaczonym przez klienta.

Wiadomo, że awarie zdarzają się i zazwyczaj w najmniej oczekiwanym momencie. Priorytetem jest dla nas zapewnienie ciągłości pracy naszego klienta. Jeżeli już zdarzy się awaria sprzętu fiskalnego, a klient nie posiada rezerwowej kasy fiskalnej, to musi wstrzymać sprzedaż. Dlatego zgłaszane awarie najczęściej udaje nam się usunąć w dniu zgłoszenia. Komfort naszego klienta jest dla nas najważniejszy.

W większości przypadków awaryjnych naprawiamy sprzęt fiskalny, ponieważ wymiana kasy jest kosztowna. Dodatkowo taka sytuacja wiąże się z formalnościami wyrejestrowania i ponownego zarejestrowania kasy w Urzędzie Skarbowym. A ponadto wymiana sprzętu może zakończyć się zwrotem ulgi przyznanej na zakup nowej kasy fiskalnej.

SERWIS musi działać szybko i sprawnie. Wiemy, że musimy załatwić każdą, nawet skomplikowaną naprawę dla naszego klienta. Jeżeli następuje kumulacja problemów przy awarii, to wszystko zależy od naszej organizacji i koordynacji działań np. z producentem kas fiskalnych.

Jesteśmy na wrocławskim i dolnośląskim rynku urządzeń fiskalnych od 20 lat. Dlatego czujemy się pewnie w swojej branży, a nasi klienci wiedzą, że mogą nam powierzyć dobór i serwis urządzeń fiskalnych. Przypominamy o ważnych przeglądach wszystkich urządzeń. Sprawdzamy sprzęt fiskalny regularnie. Wielu klientów mówi nam, że czują się przy nas bezpiecznie, a kontakt z DARMAG jest bezproblemowy.