Dobre oprogramowanie do kas i drukarek fiskalnych jest bardzo ważnym elementem sprawnego rozliczania, obsługi klienta, a tym samym prowadzenia działalności gospodarczej.

W przypadku drukarek fiskalnych oprogramowanie służy nam do prowadzenia magazynu i wystawiania faktur, ale także do wysyłania  komendy drukowania paragonu. To bardzo istotne z punktu widzenia obsługi, ponieważ drukarka bez komputera i właściwego oprogramowania nie może sama wystawić paragonu. W przeciwieństwie do kasy fiskalnej, która jest kompletna. Do kas fiskalnych możemy użyć tych samych programów, tylko z innymi modułami, które mają za zadanie pilnowanie naszego magazynu sprzedawanych produktów.

Najczęściej na naszym rynku wykorzystujemy oprogramowanie sprzedażowe z magazynem lub gastronomiczne.

Jednym z lepszych producentów oprogramowania jest Symplex, który oferuje:

  • small business mini posiadający wersję do fakturowania,
  • small business sprzedaż z wersją z magazynem współpracującym z drukarką fiskalną.
  • small business sprzedaż z kasą zawierającą wersję z magazynem do współpracy z kasą fiskalną.

Jednym z najpopularniejszych producentów oprogramowania jest Insert, z którego oferty proponujemy:

  • subiekt 123, który jest programem do fakturowania,
  • subiekt GT, subiekt nexo, zawiera programy do prowadzenia magazynu i współpracy z kasą i drukarką fiskalną.

Programy firmy Symplex są zrobione w wersji tabelarycznej, ułatwia pracę z klawiaturą oraz mają dobrze rozwiązaną współpracę z kasami fiskalnymi. Natomiast programy firmy Insert są bardziej popularne i występują w wersji okienkowej.

DARMAG idzie zdecydowanie z duchem czasu i wdrażamy również oprogramowanie gastronomiczne DOTYKACKA. Jest to oprogramowanie usytuowane w chmurze, gdzie bez problemu wystawiamy paragon na tablecie z podłączoną drukarką fiskalną. Możemy korzystać ze statystyk i analizować je na tablecie lub w chmurze. W dotykaczce ważna jest opcja, która pozwala na otwarcie jednocześnie wielu paragonów, co w przypadku zwykłych kas jest po prostu niemożliwe.

OPROGRAMOWANIE / SYMPLEX

OPROGRAMOWANIE / INSERT

OPROGRAMOWANIE / ASSECO