KASA ONLINE to 700 zł z Urzędu Skarbowego

Kategorie:
04-01-2021

Brzmi niewiarygodnie, bo zazwyczaj to my musimy zapłacić podatki lub dopłacić zaległości podatkowe do Urzędu Skarbowego.

Ale nie taki diabeł straszny, a można jeszcze zyskać kilkaset złotych. Warunek jest prosty.

Wypróbuj fiskalną kasę online.

W przyszłości większość z nas będzie musiała posiłkować się użytkowaniem kasy fiskalnej online. Dlatego nie warto zwlekać, nie bać się i wymienić kasę tradycyjną na kasę online. Tym bardziej, że część przedsiębiorców ma taki obowiązek.

Kasy online to przede wszystkim wygoda i mniej dokumentów. Te nowoczesne kasy fiskalne są wyposażone w zupełnie nowe funkcje. Mogą przekazywać w sposób ciągły, bezpośredni i zautomatyzowany dane z urządzenia, dane z ewidencji oraz różne zdarzenia, które będą miały miejsce w trakcie użytkowania kasy. Tak wytworzone informacje będą przekazywane do systemu teleinformatycznego, który nazywa się Centralne Repozytorium Kas.

Ten zwrot do 700 pln będzie miał oczywiście formę odliczenia.

Nie zmienia to postaci rzeczy, że 700 pln może nam zostać w kieszeni. Nie jest to mało, a poza tym możemy wydać taką kwotę na własne przyjemności bez poczucia wizy.. Zwrot otrzymają prowadzący działalność gospodarczą, którzy rozpoczęli prowadzenie ewidencji sprzedaży przy zastosowaniu kas online i wcześniej nie stosowali innych rodzajów kas do ewidencji sprzedaży. Najlepiej mają Ci przedsiębiorcy, którzy muszą obligatoryjnie wprowadzić kasy online ze względu na specyfikę prowadzonej działalności gospodarczej.

W noweli do ustawy o VAT znajdziemy wszystkie szczegóły kto musi, a kto tylko może zmienić płatności fiskalne na kasę online. Jak to w ustawach bywa są także wyjątki, które decydują kto może a kto nie, uzyskać zwrot do 700 pln za wprowadzenie nowego rodzaju kas fiskalnych typu online. Warto zapytać o te różnice w sowim Urzędzie Skarbowym. Tak będzie najbezpieczniej dla przedsiębiorcy.

Jako Darmag uważamy, że wszystkie zmiany ustawowe, które podnoszą komfort sprzedaży i obsługi klienta są dobre i działają na naszą korzyść. Dodatkowy zwrot w wysokości wspomnianych 700 pln jest fajnym bonusem, ale warto się przyjrzeć się kasom online także z innych powodów.

Jest szybciej, sprawniej i ekologicznie.

Oszczędzamy czas i papier. A nasi klienci są zawsze zadowoleni i łatwiej korzystają z naszych płatności.